ELEKTİRONİK SERBEST MESLEK MAKBUZLARI 01.06.2021 TARİHİNE KADAR ÜCRETSİZ!

           Değerli Meslektaşım,

          Avukatlar için halen ihtiyari olarak uygulanan elektronik serbest makbuz uygulaması (e-SMM) 01.06.2020 itibariyle zorunlu olacaktır.

          MakbuzTek Türkiye Barolar Birliği tarafından Avukatlar için özel olarak hazırlanmış bir Elektronik Serbest Meslek Makbuzu düzenleme programıdır.

          MakbuzTek ile serbest meslek makbuzu doğrudan dijital ortamda hazırlanabilmektedir.

          Buna bağlı olarak makbuza ilişkin Stopaj, KDV gibi hesaplamalar da Avukatın sisteme girdiği parametrelere uygun olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır.

          Virüs salgını nedeniyle içinde olduğumuz bu zor dönemde Meslektaşlarımıza destek olmak adına tüm Elektronik Serbest Meslek Makbuzları 01.06.2021 tarihine kadar ÜCRETSİZ kullanıma alınmıştır.

          01 Haziran 2020 tarihi itibariyle zorunlu hale getirilecek olan e-SMM uygulamasına ÜCRETSİZ olarak hemen geçebilmek için Makbuztek hesabınıza girerek GİB aktivasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

          Halen Makbuztek üyesi olan meslektaşlarımızın önceden satın aldıkları makbuz paketlerinin içinden kullanmış oldukları kontörler iade edilmiş olup 2020 yılı sonuna kadar makbuzlarını mevcut paketlerinden gönderim hakkı (makbuz) düşülmeden ÜCRETSİZ olarak GİB kayıtlarına gönderebileceklerdir.

          Sınırsız Paket satın almış olan meslektaşlarımızın sınırsız paket sona erme tarihleri ücretsiz makbuz kullanılabilecek dönem eklenerek 6 ay uzatılmıştır.

          Detaylı bilgi ve üyelik için www.makbuztek.com.tr/

     http://web2.e-baro.web.tr/uploads/46/DUYURU/makbuztektanitimdosyasi.pdf

          Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

Av. Adem AKTÜRK
Erzincan Barosu Başkanı

Tarih : 22.05.2020
Görüntülenme : 246 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama