BAROMUZUN EV SAHİPLİĞİNDE “CEZA MUHAKEMESİNDE İSTİNAF VE TEMYİZ” KONULU MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

          Baromuzun ev sahipliğinde, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fahri Gökçen Taner’in sunumuyla “Ceza muhakemesinde İstinaf ve Temyiz” konulu meslek içi eğitim seminerimizi yoğun katılım ile gerçekleştirdik.

          Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu'da Erzincan Barosu’nun ev sahipliğinde düzenlenen “İstinaf ve Temyiz” konulu meslek içi eğitim seminerine katıldı.

          Feyzioğlu’na, TBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Av. Sabri Erdal Güngör, TBB Disiplin Kurulu Başkanı Av. Uğur Uzer, TBB Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken de eşlik etti.

          Baro Başkanımız Av. Adem Aktürk, Erzurum Barosu Başkanı Av. Talat Göğebakan, Ağrı Barosu Başkanı Av. Mehmet Salih Aydın, Iğdır Barosu Başkanı Av. Serkan Alakan da hazır bulunduğu seminerde, yönetim kurulu üyeleri ve avukatlar yer aldı.

          Meslek içi eğitim seminerinde 127 meslektaşımıza eğitim verdik.

          Eğitim seminerin kapanışında bir konuşma yapan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, meslektaşlarımıza Türkiye Barolar Birliği'nin faaliyetleri ile avukatlık mesleği ve yargı alanındaki güncel gelişmelere ilişkin bilgi verdi.

          Güzel sunumları ve paylaştıkları kıymetli bilgiler için Türkiye Barolar Birliği Başkanımız Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Doç. Dr. Fahri Gökçen Taner’e teşekkür ederiz.

Av. Adem AKTÜRK
Erzincan Barosu Başkanı

Tarih : 27.11.2019
Görüntülenme : 176 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama