BARO BAŞKANIMIZ AV. ADEM AKTÜRK; ERZİNCAN LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE KARIYER SÖYLEŞİ PROGRAMINDA BİRARAYA GELDİ

          Baro Başkanımız Av. Adem AKTÜRK; Erzincan Lisesi'nde gençlerle tecrübe paylaşımı programında biraraya geldi. 

          Erzincan Lisesi'nde öğrencilerinin sosyal ve kültürel aktivitelerini artırmak adına, öğrenci merkezi ve konferans salonu yaptıran Sayın Aydın Doğan’a bu okulun bir mevzunu olarak çok teşekkür ederim.

          Söyleşi programında konuşan Baro Başkanımız Av. Adem AKTÜRK;

          “Mezunu ve mensubu olmaktan gurur duyduğum Erzincan Lisesinde olmak, geçmişi yaşamak ve öğrenci arkadaşlarımla birayaya gelmek benim için çok mutluluk verici, bu günlere gelmemizde okulumuzun katkısı yadsınamaz derece yüksektir. 

          Neden hukuk fakültesi tercihi yapmalılar, fakülteyi bitirince iş imkanları, hukukçu olmanın ayrıcalıkları; avukatlık mesleği, Baromuzun faaliyetlerinden bahsederek gençlerimizin güncel konularla ile alakalı sorularını yanıtlamıştır. 

          Yeni konferans salonumuzda ilk olarak şahsımı davet eden, gençlerle bu keyifli söyleşi de olmamızı sağlayan okul yöneticilerimize, katılımlarından dolayı tüm öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ederim.” Demiştir.

          Her zaman gençlerimizin yanında ve destekçileri olacağız. 

          Onlar bizim geleceğimiz, yarınlarımızın teminatlardır.

          Eğitime ve sosyal projelere katkılarımız sürecektir. 

          Okulumuzla işbirliği halindeyiz, öğrencilerimiz için neler yapabiliriz, değerlendireceğiz.

          Program sonunda Baro Başkanımız Av. Adem AKTÜRK’e Erzincan Lisesi'nde öğrenim gördüğü yıllarda çekilmiş olan fotoğrafı ve lisenin flaması hediye edildi.

Av. Adem AKTÜRK
Erzincan Barosu Başkanı

 

Tarih : 29.12.2017
Görüntülenme : 313 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama