1136 SAYILI AVUKATLIK KANUNUNUN 35, 48 VE 63'ÜNCÜ MADDELERİNE AYKIRI EYLEMLERİ NEDENİYLE; İMG SİGORTA-DANIŞMANLIK A.Ş. YETKİLİLERİ İLE GENCAY KÜRŞAT KÜÇÜK HAKKINDA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SUÇ DUYURU

          1136 SAYILI AVUKATLIK KANUNUNUN 35, 48 ve 63'üncü MADDELERİNE AYKIRI EYLEMLERİ NEDENİYLE; İMG SİGORTA-DANIŞMANLIK A.Ş. YETKİLİLERİ İLE GENCAY KÜRŞAT KÜÇÜK HAKKINDA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMUŞTUR.


          1136 Sayılı Avukatlık Kanununun 35, 48 ve 63'üncü maddelerine aykırı eylemleri nedeniyle İmg Sigorta Danışmanlık A.Ş. ve Gencay Kürşat KÜÇÜK hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur.

          Sadece Avukatlara tanınmış olan yetkilerin, başkaları tarafından kullanılmaya çalışılmasına asla müsaade edilmeyecektir.

          Hakkında suç duyurusunda bulunmuş olduklarımızla, suç duyurumuza konu hususlarla alakalı ilişkili olan meslektaşlarımız tespit edildiği takdirde haklarında ivedi olarak disiplin ve adli süreç başlatılacaktır.

Av. Adem  AKTÜRK 
Erzincan Barosu Başkanı

Tarih : 25.08.2017
Görüntülenme : 296 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama