ŞEHİT AİLELERİNİ KORUMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİK

          Baro Başkanımız Av. Adem Aktürk; Şehit Ailelerini Koruma Derneği Başkanı Abdulkadir Zengin’e ve yönetimine hayırlı olsun diyoruz. Şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuz ödenmez, ödenemez. Cennet Vatanımız; bizlere Şehitlerimizin ve Gazilerimizin emanetidir. Bu büyük emanetin sağlam birer bekçisi olmak, boynumuzun borcudur. Şehitlerimizin ailelerinin yanındayız ve her zaman da yanında olmaya devam edeceğiz. Onlar, bizlere Şehitlerimizin Yadigârıdır.

          Erzincan Barosu olarak Şehitlerimizin birinci derece yakınları ile gazilerimize ücretsiz; hukuki yardım, danışma ve avukat görevlendirmesi yapmakta olduklarını söyleyen Başkan Av. Aktürk, “Şehit Aileleri ve Gazilerimizle, yakında yemekte bir araya geleceğiz. Gönüllülük esasına dayanan ücretsiz hukuki hizmetlerimiz ile Şehit ailesi danışman avukatlık projemizin detaylarını açıklayacağız. Vatan için canlarını feda eden Şehitlerimiz, yüreğimizde sonsuza dek yaşayacaklardır. Bir ulusun kuruluş kıvılcımını yakan ve bu uğurda hiç düşünmeden canlarını ortaya koyan aziz Şehitlerimizi saygıyla, minnetle ve rahmetle anıyorum; ailelerine başsağlığı diliyorum.” Şeklinde konuştu.

          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şehit Ailelerini Koruma Derneği Başkanı Abdulkadir Zengin ise; “bizleri ziyaret eden ve her türlü hukuki yardımlarla yanımızda olan Erzincan Barosu başkanı ve avukatlarına teşekkür ediyorum. Baro başkanımızdan Allah razı olsun. Bizleri ziyarete geldi. Şehit ailelerini ücretsiz avukatlık hizmetleri vermelerinden dolayı da ayrıca memnun olduk. İnşallah tekrar beraber olup şehit ailelerimize tek tek bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.” Dedi.

Av. Adem AKTÜRK
Erzincan Barosu Başkanı


 

Tarih : 09.01.2020
Görüntülenme : 91 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama