BARO BAŞKANIMIZ AV. ADEM AKTÜRK'ÜN; BERAT KANDİLİ MESAJI

          Rahmet ve mağfiretin bol bol verildiği kandiller durağı üç aylar içerisindeki kandillerden üçüncüsü olan Berat Kandilini, 19 Nisan Cuma akşamını 20 Nisan Cumartesi gününe bağlayan gece idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşayacağız.

          Ramazan'ın müjdecisi olan Berat Kandili; İslam Alemi’nin sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah'a sığınarak günahlardan arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri, dua kapılarının en açık olduğu müstesna zamanlardan biridir.

          Kandiller; insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel gecelerdir; Berat Kandili’nin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır.

          İnsanlarımızın, Yaradan’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyoruz.

          Milletimizin ve tüm İslam Aleminin Berat Kandilini tebrik ediyor; birlik ve beraberliğimize, barış ve huzurumuza vesile olmasını temenni ediyoruz.

Av. Adem AKTÜRK
Erzincan Barosu Başkanı

Tarih : 19.04.2019
Görüntülenme : 179 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama