BAROMUZUN EV SAHİPLİĞİNDE “ CEZA MUHAKEMESİNDE MÜDAFİLİK VE VEKİLLİK ” KONULU MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

          Baromuz ev sahipliğinde gerçekleştirilen “ Ceza Muhakemesinde Müdafilik ve Vekillik ” konulu meslek içi eğitim seminerimize meslektaşlarımız çok yoğun ilgi gösterdi.

          Ceza muhakemesinde daha etkin nasıl müdafilik ve vekillik yapılabilir; durdurma, kontrol, arama, elkoyma, teşhiş, gözaltı, ifade alma ve sorgu işlemlerinin anlatıldığı konferans Av. Naim Karakaya’nın sunumlarıyla gerçekleşti.

          Baro Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyeleri, avukatlarımız, stajyer avukatlar ve hukuk fakültesi öğrencilerinin katıldığı seminerde, 143 meslektaşımıza eğitim verildi.

          Seminerde hoş geldin konuşması yapan Baro Başkanımız Av. Adem Aktürk, “Ceza mahkemesinde müdafilik ve vekillik seminerimize hoş geldiniz. Meslek içi seminerimizin sunumunu değerli meslek büyüğümüz İstanbul Barosu Avukatlarından aynı zamanda öğretim görevlisi de olan avukat Naim Karakaya tarafından sunum yapılacak. Ben şahsım, Erzincan Barosu ve burada ki kıymetli katılımcılar adına kendisine hoş geldin diyorum” dedi.

          Güzel sunumu ve paylaştığı kıymetli bilgiler için Av. Naim Karakaya’ya çok teşekkür ederiz.

Av. Adem AKTÜRK 
Erzincan Barosu Başkanı

Tarih : 25.02.2019
Görüntülenme : 142 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama