BARO BAŞKANIMIZ AV. ADEM AKTÜRK’ÜN; 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

          Türkiye’nin gelecek hedeflerini gerçekleştirebilmesi ancak vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesillerle mümkündür.

          Ülkemiz; 15 Temmuz 2016 tarihinde Fethullahçı terör örgütü tarafından yapılan hain bir kalkışmayla karşı karşıya kalmıştır.

          Milletimiz; demokrasiye, bayrağına ve vatanına sahip çıkmıştır. 

          İşte bu Millet; öğretmenlerimizin eseridir. 

          Öğretmenlerimiz, milli ve manevi değerlerimizin teminatıdır.

          Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde fedakarca gayret gösteren öğretmenlerimiz, her türlü takdire fazlasıyla layıktır. 

          Çocuklarımızın ruh ve karakterine yön veren, bugünün mimarı, yarınların hazırlayıcısı saygıdeğer öğretmenlerimize çok şey borçlu olduğumuz iyi bilinmeli, sadece 24 Kasımlarda değil, yılın her günü hatırlanmalıdır.

          Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ”Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğitimciden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır."

          Bu vesileyle, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor; başarılı, sağlıklı ve huzur içinde bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. 

          Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, görevi başında Şehit düşen, ebediyete intikal etmiş olan öğretmenlerimize ALLAH'tan rahmet; bu mesleği uzun yıllar fedakarca sürdürdükten sonra emekli olmuş öğretmenlerimize de sıhhat ve afiyetler diliyorum.

Av.Adem AKTÜRK
Erzincan Barosu Başkanı

Tarih : 23.11.2018
Görüntülenme : 101 kez görüntülendi


Fotoğraflarakbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama